Aktuálne počasie:

Hotel RESTAURANT Na statku ubytovanie Namest nad Oslavou Aktuálne počasie: hmla
Denná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel RESTAURANT Na statku / ubytovanie Namest nad Oslavou Vítajte

Hotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - hotel má reštauráciuHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - možnosť pripojenia na internetHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - k dispozícii letná terasaHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - akceptuje creditné karty VISAHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - Iybz sú vybavené televízoromHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Namest nad Oslavou RESTAURANT Na statku - Izby s vlastnou toaletou

Hotel *** Restaurant "Na statku" sa nachádza mimo obývanú zástavbu na okraji mesta Námešť nad Oslavou na vrcholku kopca nad malebným údolím rieky Oslavy.

Umiestnenie Hotela Restaurant Na statku umožňuje nádherný pohľad na blízky zámocký areál a mesto rozložené v údolí rieky, ale aj nerušený rozhľad do ďalekého okolia na množstvo okolitých lesov a nádhernú prírodu začínajúcej Českomoravskej vrchoviny. Ideálne miesto nielen pre Vašu dovolenku.

Ubytovanie Hotel Restaurant Na statku
Celý areál bol zrekonštruovaný z bývalého poľnohospodárskeho statku spravujúceho poľností patriace majiteľom Námešťského zámku a priamo susedí s rozľahlou zámockom oborou. Táto poloha na vás priamo dýcha príjemnou a pokojnou atmosférou.

Hotel Restaurant Na statku reštaurácia
Bývalá koniareň bola zrekonštruovaná na štýlovú reštauráciu s každodennou prevádzkou, v ktorej je podávaná klasická česká kuchyňa a miestne Horácké špeciality. Nefajčiarska reštaurácia s bezbariérovým prístupom má kapacitu 70 miest, od jari do jesene je k dispozícii aj zastrešená záhradka s kapacitou 50 miest. Internetové pripojenie zdarma pomocou Wi-Fi je samozrejmosťou.

Jedáleň reštaurácie disponuje kapacitou 84 miest v 7-mich boxoch. Najväčší z boxov je využívaný aj ako školiaca miestnosť pre max 45 hostí. Dataprojektor je k dispozícii. Organizovanie svadobných hostín, rautov atď

Námešť nad Oslavou ubytovanie
Rekonštrukciou podkrovia nad reštauráciou bola rozšírená možnosť využitia tohto objektu o ubytovanie hostí. Kapacita hotela Restaurant Na statku je 24 lôžok v troch dvojlôžkových a troch trojlôžkových izbách a k tomu dva dvojizbové apartmány s 4 - 5 lôžkami. Izby sú vybavené televízorom, satelitom, wi-fi, pevnou internetovou prípojkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Na recepcii sú hosťom k dispozícii trezory.

Hotel Restaurant Na statku služby
Autá je možné bezplatne parkovať v osvetlenom uzavretom dvore areáli Hotela Restaurant Na statku v Námešti nad Oslavou. Na dvore je detské ihrisko a na Vaše deti čaká aj záhrada so zvieratami (kozy, ovce, prasiatka, sliepky, húsatá ...). Relaxovať hostia môžu v stredisku služieb pri masáži alebo možno využiť služby solária a ženy môžu navštíviť nechtové štúdio.

Dovolenka Námešť nad Oslavou ubytovanie Na statku
Príroda v okolí hotela Restaurant Na statku v Námešti nad Oslavou je veľmi krásna - ihličnaté aj zmiešané lesy, lúky, vyhliadky na hladinu rieky Oslavy, blízkej priehradnej nádrže Vícenický Žleb a Dalešice či množstvo miestnych rybníkov. Prehliadka barokového zámku, kamenného mosta s krásnymi sochami, prechádzka po zámockom parku, veľa možností pre pešiu turistiku i cykloturistiku. Čistý a svieži vzduch, v okolitých lesoch rastie veľa húb a na svoje si prídu aj rybári.

Príjemné prostredie na prežitie vašej dovolenky za každého počasia, relaxácia pri zastavení na služobnej ceste alebo večerný odpočinok pri dlhšom pracovnom pobyte. Neďaleké napojenie na diaľnicu D1 a cca 30 min vzdialené Brnenské výstavisko či závodný Brnenský Masarykov okruh (Automotodrom) - to sú výhody ubytovania v hoteli Restaurant Na statku v Námešti nad Oslavou. Využite cenovo výhodnú alternatívu ubytovania v dosahu mesta Brno.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.